French Open: Matkowski odpadł w ćwierćfinale debla

Rene Schild/Shutterstock
Marcin Matkowski oraz Leander Paes przegrali z Amerykanami Bobem i Mike'em Bryanami - 6:7 (12-14), 3:6 - i odpadli w ćwierćfinale turnieju tenisowego French Open.

Pojedynek zaczął się wczoraj, ale przy stanie 4:3 dla tenisistów ze Stanów Zjednoczonych został przerwany z powodu deszczu. Dzisiaj spotkanie zostało dokończone.

W pierwszym secie Polak wraz ze swoim partnerem mogli kilka razy objąć prowadzenie, ale nie wykorzystali żadnej z okazji i przegrali go w tie-breaku 12-14.

W drugiej odsłonie wyrównana walka toczyła się tylko do stanu 3:3. Potem do głosu doszli rywale z Ameryki, którzy nie oddali już prowadzenia do samego końca i awansowali tym samym do półfinału French Open, rozgrywanego na kortach im. Rolanda Garrosa w Paryżu.