betclic

Götze: Juventus to wielki klub

Ostatnia aktualizacja: 18/07/15 17:26, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Michael Kranewitter, wikipedia

Juventus chce ściągnąć do siebie Mario Götze, a Niemiec komplementuje włoski klub, nie ucinając spekulacji na temat możliwego transferu.

- Sądzę, że Juventus nie dotarł do finału Ligi Mistrzów przez przypadek, a dlatego że mieli wspaniały sezon. Zdobyli kilka pucharów i są naprawdę wielkim, wielkim klubem. Na obecną chwilę nie chcę niczego komentować, ponieważ nie ma o czym mówić... na tę chwilę. Granie za granicą mogłoby być fajnym doświadczeniem - nowy język, kultura. Ale tak jak mówiłem - jestem na bardzo wczesnym etapie mojej kariery. Zobaczymy, co przyszłość przyniesie.

Nieoficjalnie mówi się, że Bayern dał zielone światło Juventusowi i ten może rozpocząć negocjacje z piłkarzem. Niemiec miałby zgodzić się na obniżkę zarobków i pobierać 6 milionów euro na rok. "Stara Dama" natomiast miałaby ściągnąć pomocnika albo na zasadzie dwuletniego wypożyczenia, albo z prawem odkupu ze strony Bayernu. Być może Götze zostanie włączony w jakiś sposób do transakcji z Arturo Vidalem.

Niemiec do Bayernu Monachium przeszedł dwa lata temu z Borussi Dortmund za 37 milionów euro. Od tego czasu nie zachwycił jednak swoimi występami. Nieukładające się ponoć najlepiej relacje z Josepem Guardiolą mogą go skłonić ponadto do zmiany otoczenia.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
Sebabukos
Zarejestrowany od: 1702 dni
Ilość komentarzy: 55
Oceny: +305
Kibicuje:
Chelsea Londyn Manchester City Sampdoria Empoli Wisła Kraków Szczakowianka Jaworzno FC Barcelona
18.07.2015 / 18:58:09
Szkoda aby się marnował na ławce u Guardioli. W Juve ma sporą przyszłość. Odszedł Pirlo, a wydaje się, że Gotze może zapełnić tą lukę, choć jest innym typem gracza.