betclic

Gajos: Nie wiem, dlaczego nie strzelamy bramek

Ostatnia aktualizacja: 04/05/16 20:37, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Stwarzamy sobie sytuacje, ale ich nie wykorzystujemy. Nie potrafię wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje – zaznaczył ostatnio zawodnik Lecha Poznań, Maciej Gajos. Ekipa z INEA Stadion w trzech ostatnich meczach nie strzeliła ani jednego gola. 

Kolejorz na tym etapie rywalizacji plasuje się z dorobkiem dwudziestu czterech punktów na swoim koncie na odległym siódmym miejscu w grupie mistrzowskiej. Do trzeciej na chwilę obecną Cracovii podopieczni Jana Urbana tracą sześć "oczek". 

Nie mamy ostatnio szczęścia. Piłka odbija się od poprzeczek, słupków i nie wpada do bramki. Ciężko wygrywać mecze, niezależnie od tego jak ważne one są, gdy się nie strzela – powiedział 25-letni ofensywny piłkarz mistrzów Polski, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

Stwarzamy sobie sytuacje, ale ich nie wykorzystujemy. Nie potrafię wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje – podsumował były snajper Jagiellonii Białystok, który do zespołu ze stolicy Wielkopolski przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego w lecie ubiegłego roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela