betclic

Gajos: Zdajemy sobie sprawę, w jakiej jesteśmy sytuacji

Ostatnia aktualizacja: 12/05/16 17:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Zdajemy sobie sprawę jak to wygląda i w jakiej jesteśmy sytuacji. Pierwsza bramka padła w 50. minucie, mieliśmy dużo czasu, żeby odrobić straty - powiedział tuż po spotkaniu z Zagłębiem Lubin (0:3) zawodnik Lecha Poznań, Maciej Gajos.

Po 36. kolejkach Kolejorz zajmuje w tabeli grupy mistrzowskiej siódme miejsce. Jak do tej pory ekipa ze stolicy Wielkopolski zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty. Na chwilę obecną do trzeciego Zagłębia Lubin traci jedenaście "oczek". 

- Znowu mieliśmy sytuacje, ale nie wykorzystaliśmy ich. Ten scenariusz się powtórzył, gdzie graliśmy nieźle, ale nieskutecznie. Zagłębie nie miało wielu sytuacji, a zdobyło bramkę po stałym fragmencie, drugą po rzucie wolnym, gdzie była przebitka - stwierdził były piłkarz Jagiellonii Białystok, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Zdajemy sobie sprawę jak to wygląda i w jakiej jesteśmy sytuacji. Pierwsza bramka padła w 50. minucie, mieliśmy dużo czasu, żeby odrobić straty. Tylko raz zremisowaliśmy w takiej sytuacji. Tracimy bramkę i coś w nas pęka - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela