Gareth Bale: Ten remis jest dla nas stratą dwóch punktów

Maxisport / Shutterstock.com
Reprezentacja Walii zremisowała u siebie z Serbią 1:1 w meczu grupy D piłkarskich eliminacji mistrzostw świata 2018. Gareth Bale, strzelec gola dla gospodarzy, wierzy, że jego zespół cały czas może wywalczyć awans do turnieju finałowego w Rosji.

- Musimy dalej walczyć

- Wierzymy nadal, że możemy awansować. Musimy ciężko pracować i robić to, co do tej pory. W pewnym momencie będziemy mieli trochę szczęścia
- stwierdził zawodnik Realu Madryt.

To on otworzył wynik spotkania w 30. minucie. W końcówce meczu do remisu doprowadził Aleksandar Mitrović. -
Musimy spojrzeć na to, jak na stratę dwóch punktów. Jesteśmy rozczarowani. Uważam, że rozegraliśmy świetną pierwszą połowę
- powiedział Bale w rozmowie ze "Sky Sports".

Liderem grupy po czterech kolejkach jest Irlandia z 10 zdobytymi punktami. Dwa mniej ma druga Serbia, a cztery mniej Walia. 24 marca podopieczni Chrisa Colemana zagrają na wyjeździe z Irlandią.