betclic

Gareth Southgate: Cieszę się, że pracuję z tym zespołem

Ostatnia aktualizacja: 12/11/16 11:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Piłkarska reprezentacja Anglii pokonała w spotkaniu eliminacji mistrzostw świata Szkocję 3:0 (1:0). Na pomeczowej konferencji prasowej opiekun gospodarzy Gareth Southgate przyznał, że zdaje sobie bardzo dobrze sprawę z tego, że prowadzi drużynę w trudnym okresie.

Na listę strzelców po stronie Synów Albionu wpisywali się odpowiednio Daniel Sturridge, Adam Lallana oraz Gary Cahill. Zawodnik londyńskiej Chelsea definitywnie rezultat meczu ustalił tuż po upływie godziny gry.

– Ostateczna decyzja w sprawie mojego kontraktu nie należy do mnie. Nie będę ukrywał, że przejąłem prowadzenie drużyny narodowej w trudnym dla niej momencie – przyznał Gareth Southgate, cytowany przez "skysports.com".

– Cieszę się, że pracuję z tym zespołem. Teraz przed nami trudny mecz z Hiszpanią. To będzie dla nas ciężki i bardzo przydatny test. Ja w tym momencie mam wpływ tylko na sprawy sportowe – zaznaczył.

– Dla mnie praca z Anglią to wspaniałe doświadczenie. Praktycznie cały czas wyciągam dla siebie cenne lekcje. Wraz ze sztabem staramy się przygotować zespół najlepiej jak się da. Mam ogromną nadzieję, że piłkarze są w pełni zadowoleni
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela