betclic

Gary Neville: Valencia ma odpowiednią mentalność

Ostatnia aktualizacja: 25/01/16 08:40, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Yuri Turkov / Shutterstock.com

Valencia CF zremisowała na wyjeździe z Deportivo La Coruna 1:1 w ramach 21. kolejki Primera Division. Trener "Nietoperzy" Gary Neville przyznał po meczu, że jest dumny z postawy swoich podopiecznych.

- Nie mógłbym prosić zawodników o większe chęci i zaangażowanie. Możemy grać źle i podejmować niewłaściwe decyzje, ale mamy odpowiednią mentalność, dzięki której potrafimy wrócić do gry w ostatnich minutach - powiedział Anglik cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- To jedna z rzeczy, którą najtrudniej osiągnąć w futbolu. Zespół cały czas walczył, dlatego byłbym bardzo rozczarowany, gdybyśmy nie zdobyli dzisiaj punktu. Wiem, że jeśli będziemy cierpliwi, zaczniemy strzelać więcej takich goli - dodał.

- Nie jestem zadowolony z rezultatu, ponieważ remis nigdy nie usatysfakcjonuje szkoleniowca Valencii. Jestem jednak dumny z piłkarzy, którzy walczyli do samego końca - podsumował.

"Nietoperze" zajmują obecnie jedenastą pozycję w tabeli Primera Division. Do liderującej FC Barcelona tracą 23 punkty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
DarthBane
Zarejestrowany od: 517 dni
Ilość komentarzy: 54
Oceny: +278
Kibicuje:
Chelsea Londyn Bayern Monachium Holandia Pogoń Szczecin Polska
25.01.2016 / 09:01:16
Valencia ma i odpowiednią mentalność, i w sumie dobrych piłkarzy. Jedyne czego im brakuje to trener z prawdziwego zdarzenia, a nie amator dopiero zaczynający karierę...

Tabela