betclic

"Gdybym był Messim, posłałbym Argentynę do diabła"

Ostatnia aktualizacja: 22/08/15 10:34, Komentarzy: 2

13
2
Fot. Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com

Po udziale Argentyny w Copa America, Lionel Messi padł ofiarą krytyki ze strony mediów oraz kibiców. W obronie gwiazdora Barcelony stanął szkoleniowiec Albicelestes Tata Martino oraz zawodnicy grający w reprezentacji.

Podobne stanowisko zajął również Carlos Tevez, który przyznał w wywiadzie, że na miejscu Messiego zrezygnowałby z gry w kadrze narodowej.

- Messi bardzo cierpiał z powodu krytyki, która spadła na niego po udziale w Copa America. Przegrany finał z Chile był dla niego bolesny, podszedł do tego bardzo osobiście. Dodatkowo pojawiły się ataki na jego osobę ze strony kibiców i mediów. Gdybym był na jego miejscu, powiedziałbym im wszystkim, że mogą iść do diabła i nigdy nie wrócić - powiedział Tevez cytowany przez hiszpański dziennik "AS".

Były zawodnik Juventusu Turyn opuścił Serie A i wrócił do argentyńskiego Boca Juniors, w którym zaczynał karierę. W swoim kraju spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem, a część kibiców już widzi go jako przyszłego prezesa swojego klubu.

- Oczywiście, chciałbym być prezesem Boca, ale żeby tego dokonać, wcześniej trzeba się odpowiednio przygotować. Nie zamierzam zwyciężyć w wyborach dzięki mojemu nazwisku lub dlatego, że ludzie mnie lubią. To wszystko może zniknąć w czasie sekundy
- zaznaczył Argentyńczyk.

31-letni Tevez pozostanie w argentyńskim klubie co najmniej do końca czerwca 2018 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
zlotylesk
Zarejestrowany od: 784 dni
Ilość komentarzy: 2928
Oceny: +9864
Kibicuje:
Arsenal Londyn Juventus Turyn Stomil Olsztyn
22.08.2015 / 11:59:27
"Wojownik ludu" nie wziął się znikąd. Widać, że Tevez ma mega poukładane w głowie jako człowiek, a fochy piłkarskie to inna sprawa. Bardzo mi się podoba co robi w Boca i jak prowadzi swoją karierę. Może być z niego wielki działacz, bo nie podejrzewałem go o taki altruizm
Kluczowy zawodnik
thefirehunter
Zarejestrowany od: 634 dni
Ilość komentarzy: 3302
Oceny: -6149
Kibicuje:
Real Madryt
22.08.2015 / 10:46:18
Sir Alex jest już chyba za stary na powrót do trenowania