betclic

Gerrard: Klopp sprawia, że piłkarze czują się wyjątkowo

Ostatnia aktualizacja: 27/11/15 15:26, Komentarzy: 1

6
1
Fot. Vlad1988/Shutterstock

Steven Gerrard chwalił Jurgena Kloppa i jest zachwycony, że będzie mógł z nim współpracować.

Gerrard latem tego roku opuścił Liverpool i przeniósł się do Los Angeles Galaxy. Teraz pomocnik wraca do "The Reds". Reprezentant Anglii będzie z zespołem tylko trenował ze względu na przerwę w Major League Soccer - sezon niedawno się zakończył, a następny ruszy w przyszłym roku. Piłkarz nie może się już doczekać wspólnych treningów z niemieckim szkoleniowcem.

- On [Klopp - red.] sprawia, że czujesz się dobrze. Potrafi zarażać entuzjazmem i sprawia, że piłkarze czują się wyjątkowo - stwierdził Gerrard cytowany przez dziennik "Daily Mail".

- Jestem byłym graczem Liverpoolu, a po rozmowie z nim czułem się bardzo dobrze i pewnie. Właśnie tego dokonuje, podniósł cały klub, kibiców, sztab i spowodował, że Liverpool gra naprawdę dobrze - ocenił.

- Jestem bardzo podekscytowany. Oczywiście, spędziłem tam kawał czasu, a teraz wróciłem tylko na moment, ale z niecierpliwością czekam na nowe doświadczenia, na to, żeby zobaczyć jakie podejście do kwestii taktycznych ma Klopp, czego wymaga od zawodników i jak dużo zmienił od czasu Brendana - powiedział pomocnik Los Angeles Galaxy.

- Czasami po prostu patrzysz na jego wywiady i uwielbiasz go oglądać. On ma taką osobowość, jestem podekscytowany, że będę mógł spędzić z nim trochę czasu - przyznał były gracz "The Reds". 
Źródło: Daily Mail
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 942 dni
Ilość komentarzy: 4884
Oceny: +48190
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
27.11.2015 / 15:39:12
Gerrard for ever