betclic

"Gerrard w przyszłości zostanie trenerem Liverpoolu"

Ostatnia aktualizacja: 26/08/15 17:45, Komentarzy: 1

0
1
Fot. katatonia82, Shutterstock

Szkoleniowiec Los Angeles Galaxy, Bruce Arena przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że widzi on w doświadczonym 35-letnim Stevenie Gerrardzie przyszłego menadżera Liverpoolu.

Były reprezentant Anglii w lecie bieżącego roku zakończył trwającą przez wiele lat przygodę z ekipą z czerwonej części Merseyside i rozpoczął nowy rozdział w Major League Soccer, gdzie przez osiemnaście miesięcy będzie grał w Los Angeles Galaxy. 

- Jestem w stu procentach pewien, że po zakończeniu kariery piłkarskiej Steven Gerrard zostanie menadżerem. Jest on osobą, która jest bardzo pracowita i co ważniejsze orientuje się w środowisku piłkarskim – powiedział Bruce Arena, cytowany przez "Liverpool Echo".

- W jakim klubie rozpocznie swoją przygodę jako menedżer? Nie mam zielonego pojęcia. Może tutaj w Los Angeles Galaxy? Chociaż mam wielką nadzieję, że nie dopóki ja jestem tutaj – kontynuował.

- Oczywiście byłym bardzo szczęśliwy, gdyby ktoś taki jak Gerrard mnie tutaj zastąpił, ale wydaje mi się, że wróci on na Wyspy Brytyjskie. Nikt chyba nie ma wątpliwości, gdzie będzie pracował – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
RedPanda
Zarejestrowany od: 1042 dni
Ilość komentarzy: 1122
Oceny: +5924
Kibicuje:
Dania Everton Tottenham Hotspur Swansea City AFC Węgry Islandia Feyenoord Walia
26.08.2015 / 18:35:43
Naturalnie że w Evertonie :D