betclic

Gerrard zdradza kulisy transferu Balotellego

Ostatnia aktualizacja: 14/09/15 14:41, Komentarzy: 2

0
2
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Od niedawna dziennik "Daily Mail" publikuje w odcinkach autobiografię Stevena Gerrarda. Były kapitan Liverpoolu sporo miejsca poświęca Mario Balotellemu, z którym spotkał się w szatni "The Reds" w zeszłym sezonie.

Gerrard wspomina rozmowę z Brendanem Rodgersem, w której dowiedział się o transferze nieobliczalnego Włocha. Menedżer Liverpoolu nazwał całą operację "hazardem". W odpowiedzi Gerrard miał tylko westchnąć.

"Nigdy wcześniej nie spotkałem Balotellego, ale słyszałem te wszystkie historie o fajerwerkach odpalanych w łazience. Poza tym znałem opinię Jose Mourinho, który mówił o zawodniku nie dającym się prowadzić. Wiedziałem, że w dobrym nastroju to utalentowany piłkarz, ale większość jego kariery było spektakularnym marnowaniem talentu. To była moja opinia o Balotellim" - pisze Gerrard.

"Ma wystarczający potencjał, żeby być zawodnikiem światowej klasy, ale nie będzie nim z powodu mentalności i otoczenia. Balotelli zawsze chce być w centrum uwagi. Według mnie nie pracował wystarczająco ciężko. Bardzo dużo rzeczy robi źle" - czytamy we wspomnieniach legendy Liverpoolu.
Źródło: Daily Mail
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Szczecinianin
Zarejestrowany od: 829 dni
Ilość komentarzy: 1416
Oceny: +6429
14.09.2015 / 16:30:30
Balotelli to już zmarnowany talent, raczej na pewno nie zacznie grać tak jak za starych w miarę dobrych czasów w Manchesterze City.
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 916 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48192
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
14.09.2015 / 15:03:32
Szkoda czasu na Baltelliego , jak sam nie chce to nikt na silę nie zrobi z niego gwiazdy

Tabela