betclic

"Gervinho może być dla Romy kluczowy"

Ostatnia aktualizacja: 20/10/15 16:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Giuseppe Giannini wierzy w umiejętności Gervinho. Legenda AS Romy przyznała w swoim ostatnim wywiadzie, iż to właśnie 28-letni skrzydłowy może przesądzić o ostatecznym triumfie rzymskiego klubu.

Ekipa ze Stadio Olimpico już we wtorek zmierzy się na wyjeździe z Bayerem Leverkusen w ramach 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dla Giallorossich będzie to niezwykle istotny mecz, albowiem na chwilę obecną udało im się w grupie E zdobyć zaledwie jeden punkt.

- AS Roma rozpocznie starcie z niemieckim zespołem z niebotyczną wręcz pewnością siebie, a wszystko dzięki trzem wygranym spotkaniom z rzędu w lidze - powiedział Giuseppe Giannini, cytowany przez "Calciomercato".

- Bardzo prawdopodobne jest, że Bayer Leverkusen będzie chciał zaatakować. To będzie dla Rzymian świetna informacja, bowiem kontrataki w wykonaniu Salaha i Gervinho mogą być zabójcze - zaznaczył.

- Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej to gracz, który może bez najmniejszych problemów w pojedynkę wygrać mecz AS Romie. W tym momencie najważniejsze jest z perspektywy Giallorossich, aby nie przegrali oni wtorkowej rywalizacji - stwierdził.

- W innym wypadku ich sytuacja w grupie będzie niezwykle skomplikowana. Ich awans do kolejnej fazy stanie się wręcz niewykonalny - dodał 51-latek, który w 1983 roku wraz z AS Romą wygrał Scudetto.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!