betclic

Giaccherini: Nie możemy teraz odpuścić

Ostatnia aktualizacja: 14/06/16 21:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

Reprezentacja Włoch pokonała Belgię 2:0 w swoim pierwszym meczu na Euro 2016. Emanuele Giaccherini, strzelec pierwszego gola, powiedział, że to był dla niego fantastyczny dzień.

- To fantastyczny dzień dla mnie, ale także wielka radość dla drużyny, dla Włoch, dla całego kraju. Udowodniliśmy, że liczy się to, co na boisku. Trener powiedział nam przed spotkaniem, że musimy na murawie udowodnić swoją wartość i to się udało. Nie możemy teraz odpuścić. Musimy mieć wysoko zawieszoną poprzeczkę, ponieważ poziom turnieju jest bardzo wysoki - powiedział Giaccherini, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.

- Każdy mecz jest inną historią. Musimy sobie nawzajem pomagać, nawet w trudnych momentach. Przeciwko Belgii mieliśmy trochę problemów. Jednak musimy wiedzieć, jak cierpieć, pomagać sobie i być zjednoczeni - podkreślił Giaccherini, który został wybrany piłkarzem meczu.

Podopieczni Antonio Conte w swoim drugim meczu w Grupie E zagrają 17 czerwca ze Szwecją w Tuluzie. Na koniec rywalizacji w grupie zmierzą się 22 czerwca z Irlandią w Lille.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!