betclic

"Giggs mógł być menedżerem MU"

Ostatnia aktualizacja: 06/10/15 12:44, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Jaggat Rashidi/Shutterstock

Legendarny menedżer Manchesteru United, sir Alex Ferguson przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że gdyby Ryan Giggs zdecydował się na wcześniejsze zakończenie piłkarskiej kariery, byłby teraz szkoleniowcem Czerwonych Diabłów. 

Gdy w 2013 roku 73-letni Szkot odszedł na emeryturę, jego stanowisko objął David Moyes. Walijczyk zakończył swoją przygodę z piłką rok później, i po zwolnieniu byłego menedżera Evertonu tymczasowo przejął ławkę trenerską.

- Gdyby Ryan skończył karierę sześć lub siedem lat temu, powiedzmy, że w wieku 35 lat, prawdopodobnie zostałby moim asystentem. Możliwe również, że później przejąłby moją rolę, mając wcześniejsze doświadczenie podyktowane naszą współpracą - powiedział Ferguson cytowany przez "ESPN".

- Nie doszło do tego i teraz robi to samo z Louisem van Gaalem. Nigdy nie poprosiłbym jednak zawodnika, żeby zrezygnował z gry i przeszedł na emeryturę - zaznaczył.

Ferguson polecił klubowi zatrudnienie Moyesa, który wcześniej przez 11 lat prowadził drużynę Evertonu. Dzisiaj Szkot broni swojej decyzji, twierdząc, że było to najlepsze rozwiązanie dla "Czerwonych Diabłów".

- Nie popełniliśmy żadnego błędu. Wybraliśmy odpowiedniego człowieka, który wcześniej wykonywał fantastyczną pracę w Evertonie. To była właściwa osoba, niestety na koniec okazało się, że dla Davida nie wszystko poszło tak, jak powinno - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1286 dni
Ilość komentarzy: 728
Oceny: +3945
Kibicuje:
Warta Poznań Wigry Suwałki
06.10.2015 / 15:11:50
bzykał żonę brata... i to kilka ładnych lat... oszukiwał jego, swoją żonę i rodzinę...
ciekawe czy potrafi długo spojrzeć w lustro...

Tabela