betclic

"Giggs pomoże Martialowi w rozwoju"

Ostatnia aktualizacja: 15/12/15 19:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. charnsitr/Shutterstock

Były francuski piłkarz, Mikael Silvestre, uważa, że Anthony Martial rozwinie swoje umiejętności w Manchesterze United dzięki współpracy z Ryanem Giggsem.

20-latek przeniósł się na Old Trafford w ostatnim dniu letniego okna transferowego. W bieżącym sezonie Premier League rozegrał jedenaście spotkań i zdobył trzy gole.

- Wcześniej nie wiedziałem wiele o Martialu, jednak od razu zorientowałem się, że ma wielki potencjał. Zauważyłem, że pewnego dnia może znaleźć się na szczycie - powiedział Silvestre w rozmowie z "Omnisport".

- Zobaczymy, jak będzie to wyglądało w dłuższej perspektywie. W klubie pokroju Manchesteru United oczekiwania są ogromne. Nadejdzie moment, w którym Anthony zacznie odczuwać presję. Poprawi swoje umiejętności, a wtedy kibice nie będą zadowoleni, jeśli nie zdobędzie bramek w dwóch lub trzech meczach z rzędu - dodał.

- Myślę, że Ryan utrzymuje z nim dobre relacje, a to na pewno pomoże w jego rozwoju. Choć Giggs był skrzydłowym, często grał z napastnikami. Zna ich ustawienie i wie, jak powinno się czytać grę. Na pewno da Martialowi wiele cennych rad - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela