betclic

Giorgio Chiellini: Każdy mecz będzie kluczowy

Ostatnia aktualizacja: 08/06/16 18:38, Komentarzy: 2

0
2
Fot. katatonia82, Shutterstock

Giorgio Chiellini, obrońca reprezentacji Włoch, powiedział, że bardzo ważna na EURO 2016 będzie postawa linii obrony. Defensor Juventusu podkreślił również, że dużą rolę odegra pomoc dla mniej doświadczonych kolegów. 

- Liczę, że zapewnimy drużynie zabezpieczenie. Chcemy, aby nasi koledzy z drużyny grali z wiedzą, że mają za sobą solidny mur. To ważna sprawa. Mamy nadzieję, że nasza defensywa przyczyni się do dobrej gry drużyny w całym turnieju - powiedział Chiellini, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA. 

- Z naszym doświadczeniem, musimy także pomóc tym graczom, dla których jest to pierwszy lub drugi turniej z drużyną narodową. Taka pomoc, jest bardzo ważna - zaznaczył 31-letni defensor. 

- Od 13 czerwca, każdy mecz będzie kluczowy i wszyscy będą musieli grać na maksymalnej intensywności. Nie możemy się bać, kiedy wychodzimy na murawę - stwierdził Chiellini. 

Podopieczni Antonio Conte w pierwszym meczu zagrają z Belgią w Lyonie. Ich kolejnymi rywalami w Grupie E będą Szwecja oraz Irlandia.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
pierninio10
Zarejestrowany od: 445 dni
Ilość komentarzy: 355
Oceny: +2873
Kibicuje:
Kolumbia Juventus Turyn Włochy Polska Urugwaj
08.06.2016 / 20:24:14
No obronę to mają solidną, gorzej z resztą.
Solidny ligowiec
Bombadil97
Zarejestrowany od: 325 dni
Ilość komentarzy: 1398
Oceny: +6483
Kibicuje:
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Fulham Ajax Amsterdam Polska Real Madryt
08.06.2016 / 18:55:56
Chiellini wie co mówi bo Grupę E można spokojnie nazwać grupą śmierci. Zresztą na tym turnieju do takiego miana pretenduje też moim zdaniem Grupa D. Mocne zespoły będą się ze sobą ścierać również w Grupach A, B i C. Najsłabsza moim zdaniem Grupa F (choć po cichu liczę, że Islandia może zaskoczyć).