betclic

Giroud: poprowadzę atak Arsenalu

Ostatnia aktualizacja: 15/08/15 17:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Plotki o tym, że Arsenal poluje na klasowego napastnika, nie cichną od wielu tygodni. Nie zraża to obecnego snajpera "Kanonierów".

- Pokazałem wielką siłę psychiczną w zeszłym sezonie, miałem wtedy świetne statystyki - powiedział Oliver Giroud, nawiązując do swojej kontuzji.

- Zawsze staram się rozwijać i to samo czuję ze strony zespołu. Więc tak, jestem pewien, że w tych rozgrywkach zrobię dla siebie i swoich kolegów więcej - dodał.

- W inauguracyjnym meczu popełniliśmy błędy, ale wyciągniemy wnioski i postaramy się już nie powtórzyć podobnych potknięć - kontynuował.

- Nie wygramy ligi bez odpowiedniego nastawienia. Ale jestem przekonany, że takie mamy, skład jest fantastyczny, pomiędzy zawodnikami panuje pełne zrozumienie. To ważne, bo w tym sezonie liga znów będzie bardziej wyrównana, wzrosła zwłaszcza jakość zespołów z dolnej połowy tabeli. Teraz jeśli spojrzysz na skład takiej drużyny, potem zerkniesz jeszcze na ich ławkę rezerwowych, staje się dla ciebie jasne, że musisz szykować się na ciężki bój - zakończył Giroud.
Źródło: footymad.net
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela