betclic

Giroud: Zdarzyło się to po raz pierwszy od trzech lat

Ostatnia aktualizacja: 12/10/15 12:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo/Shutterstock

W niedzielę reprezentacja Francji pokonała w meczu towarzyskim Danię 2:1. Oba gole dla gości zdobył znakomicie dysponowany Olivier Giroud, który po końcowym gwizdku nie ukrywał zadowolenia z ostatecznego wyniku.

- Każdy z nas bardzo dobrze rozpoczął to spotkanie. Świetnie szło nam zwłaszcza w pierwszej połowie. W drugiej części również pojawiły się pozytywy, jednak nie zdołaliśmy zachować czystego konta i w końcówce straciliśmy bramkę - powiedział 29-letni zawodnik Arsenalu cytowany przez "L'Equipe".

- To jednak niewielki problem i najważniejsze jest teraz nasze czwarte zwycięstwo z rzędu. Zdarzyło się to pierwszy raz w ciągu ostatnich trzech lat. Cieszę się, że zaprezentowałem się z dobrej strony, było to dla mnie niezwykle istotne - dodał.

Giroud zdobył oba gole w pierwszych sześciu minutach meczu. Ostatni raz trafiał dla "Trójkolorowych" w marcu, gdy pokonali oni podopiecznych Mortena Olsena 2:0.

Francuzi, jako gospodarze Euro 2016, mają zapewniony udział w fazie finałowej turnieju. Duńczycy zajęli trzecie miejsce w grupie I, dlatego o awans powalczą w barażach.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!