betclic

Glik: Bardzo dobrze odnalazłem się w AS Monaco

Ostatnia aktualizacja: 04/10/16 15:41, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Kamil Glik przed meczami Polski z Danią i Armenią w eliminacjach do MŚ 2018 mówił o udanym początku sezonu w AS Monaco oraz o spotkaniu z Kazachstanem i o sytuacji na środku obrony w reprezentacji.

– Jeżeli chodzi o to, z kim zagram na środku obrony, to pytanie nie jest do mnie. Sztab medyczny zadecyduje, czy Michał zagra. Przed EURO 2016 też straciliśmy ważnego zawodnika jak Maciej Rybus, ale nieszczęście jednego jest szansą dla drugiego. Zobaczymy, mamy jeszcze trochę czasu - stwierdził 28-letni defensor cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

– To, czy rozmawiałem z selekcjonerem po meczu z Kazachstanem, niech zostanie dla mnie i dla trenera. Pewne rzeczy powinny pozostać w szatni. Na pewno cała druga połowa dostarczyła nam sporo materiału do analizy. Mogliśmy zapobiec utracie goli, popełniliśmy błędy, które już wcześniej pojawiały się w naszej grze. Wydaje mi się jednak, że już każdy z nas wyciągnął odpowiednie wnioski - podkreślił.

– Zdarza się, że zawodnicy zmieniają kluby na lepsze i potrzebują czasu na aklimatyzację. Dużo się zmieniło, ale niemal wszyscy regularnie grają. Michałowi Pazdanowi przydarzyła się kontuzja, ale nie mówmy, że to trzęsienie ziemi. Nie ma co szukać alibi, że zmieniliśmy kluby i brakuje niektórym rytmu meczowego - zaznaczył Kamil Glik.

– Bardzo dobrze odnalazłem się w AS Monaco. Od pierwszego dnia zostałem świetnie przyjęty, doskonale czuję się w nowym klubie. Aklimatyzacja praktycznie się nie odbyła, klub i trener obdarzyli mnie zaufaniem - przyznał polski obrońca. 

– Liga Mistrzów jest wyjątkowym przeżyciem, tym bardziej że zadebiutowałem z Tottenhamem na słynnym Wembley. Te dwa miesiące są dla mnie bardzo pozytywne i mam nadzieję, że nadal tak będzie - ocenił zawodnik AS Monaco.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Junior starszy
draco7
Zarejestrowany od: 261 dni
Ilość komentarzy: 139
Oceny: +1912
Kibicuje:
Juventus Turyn
04.10.2016 / 17:41:47
Kamil, początek sezonu klasa. Mam nadzieję, że w kadrze obok niego zagra Lewczuk, bo też ładne oceny zbiera we Francji, a Pazdan na razie po kontuzji.

Poza tematem to ostatnio coraz chętniej spoglądam w kierunku Ligue1, ligi raczej omijanej przeze mnie zainteresowaniem. Kilku polaków w składach, nawet jedenastkach kolejki (Glik, Lewczuk, Rybus), odejście Zlatana wyrównało ligę i do tego Balotelli wraca do formy. Ciekawie się tam zrobiło.

Tabela