betclic

Glik: Chcemy prezentować się tak jak na mistrzostwach Europy

Ostatnia aktualizacja: 30/08/16 17:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Nikt nie będzie szukał usprawiedliwienia, że mecz będzie rozegrany na sztucznej nawierzchni. Przed nami treningi na sztucznej murawie, więc przygotujemy się jak najlepiej – przyznał na konferencji prasowej przed starciem z Kazachstanem piłkarz reprezentacji Polski, Kamil Glik.

Wyjazdowe spotkanie w ramach eliminacji mistrzostw świata z zespołem prowadzonym przez Talgata Baysufinova zostanie rozegrane już 4 września (niedziela) w Astanie. Początek rywalizacji pomiędzy obiema drużynami narodowymi został zaplanowany na godzinę 18:00 czasu polskiego.

– Jestem pewien, że w czekających nas eliminacjach wszyscy poradzą sobie z presją. Chcemy prezentować się w defensywie, tak jak na mistrzostwach Europy. Margines błędów będzie jeszcze mniejszy niż w eliminacjach do EURO 2016. Awansuje tylko jeden zespół, a drugi będzie grał w barażach
– powiedział były gracz włoskiego Torino FC, cytowany przez portal "laczynaspilka.pl".

– Nikt nie będzie szukał usprawiedliwienia, że mecz będzie rozegrany na sztucznej nawierzchni. Przed nami treningi na sztucznej murawie, więc przygotujemy się jak najlepiej. Wydaje mi się, że te kilka dni, które spędzimy na sztucznej murawie sprawi, że wszyscy będziemy do tego spotkania przygotowani na sto procent – zaznaczył.

– Moja aklimatyzacja w Monaco przebiegła bez problemu. Odpowiednie są też względy logistyczne, bo Turyn od Monaco dzieli niecałe 300 kilometrów. Od pierwszego czułem się dobrze i koledzy też mnie odpowiednio przyjęli w szatni. Jest kilka Włochów w drużynie i w sztabie, więc wszystko toczy się jak najlepiej – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela