betclic

Glik: Chcemy zrealizować nasz plan

Ostatnia aktualizacja: 06/10/15 15:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Obrońca reprezentacji Polski Kamil Glik nie obawia się twardej gry Szkotów w czwartkowym meczu eliminacji mistrzostw Europy na Hampden Park w Glasgow. Trzy dni później "biało-czerwoni" zmierzą się jeszcze w Warszawie z Irlandią.

- Wiemy, że to będą dwa trudne mecze. Spodziewamy się bardzo trudnej przeprawy. Podobnie było przed pierwszymi spotkaniami z tymi drużynami - wyznał kapitan Torino FC na wtorkowej konferencji prasowej.

- Dla Szkotów to jest mecz ostatniej szansy, zrobią wszystko, żeby wygrać, dlatego spodziewamy się ostrej gry z ich strony - stwierdził Glik, dla którego czwartkowe spotkanie będzie 34. występem w kadrze.

- Nikt nie myśli o tym meczu jako o rewanżu za utratę punktów w Warszawie, chcemy po prostu zrealizować nasz plan na te dwa mecze. Jedziemy do Glasgow po to, żeby wykonać zadanie i spełnić nasze marzenia - podsumował Kamil Glik.

Ewentualne zwycięstwo w Glasgow przy korzystnym wyniku konfrontacji Irlandii z Niemcami w Dublinie zapewni już podopiecznym Adama Nawałki wyjazd na przyszłoroczny turniej we Francji.

(za laczynaspilka.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!