betclic

Głowacki: Do Wisły przyszli pozytywni zawodnicy

Ostatnia aktualizacja: 23/01/16 07:11, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Wisła Kraków uległa MSK Żylina 0:3 (0:1) w piątkowym meczu sparingowym rozegranym w Myślenicach. Po zakończeniu rywalizacji kapitan "Białej Gwiazdy", Arkadiusz Głowacki przyznał, że zespół rywali wygrał zasłużenie.

- Ja przebywałem na boisku do 55. minuty i muszę przyznać, że do tego momentu zespół Żyliny prezentował się faktycznie lepiej od nas. Goście wygrali dziś zasłużenie, trzeba im to przyznać. Słowacy byli szybsi i lepiej zorganizowani. Nie zmienia to faktu, że my po tym meczu się nie zrażamy. Wiemy, jak wyglądają początki, i w jakiej sytuacji się znajdujemy. Czekamy na zawodników, którzy wrócą do nas po urazach, bo oni na pewno podniosą jakość w drużynie. Dzisiejszy sparing należy potraktować jako mocną jednostkę treningową, który da nam sporo do myślenia - powiedział 36-letni obrońca cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

Kapitan krakowskiego zespołu odniósł się także na temat nowych graczy, którzy zasilili szeregi "Białej Gwiazdy".
- Myślę, że są to bardzo pozytywni zawodnicy, czy to pod względem charakteru czy jakości, jaką prezentują na boisku. Proszę mi wierzyć, że przez ostatnie dwa tygodnie skupiliśmy się na wytrzymałości, i odczuwamy to. Wydaję mi się, że każdy z nas podczas kolejnych meczów będzie wyglądać coraz lepiej - dodał.

Drużyna prowadzona przez Tadeusza Pawłowskiego pojedzie na zgrupowanie do tureckiej miejscowości Belek, gdzie rozpocznie drugą część okresu przygotowawczego.
- Trener na pewno ma plan, jak to zorganizować. Myślę, żę będzie więcej zajęć taktycznych, zajęć z piłką. Skupimy się na szlifowaniu dynamiki i szybkości - tak zapowiadał szkoleniowiec - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
WhiteStar98
Zarejestrowany od: 939 dni
Ilość komentarzy: 1236
Oceny: +14149
Kibicuje:
Bayern Monachium Wisła Kraków Wisła Płock Polska Sevilla
23.01.2016 / 09:34:44
Świeża, młoda krew przyda się Wiśle.

Tabela