betclic

Głowacki: Musimy wygrzebać się z bagna

Ostatnia aktualizacja: 15/08/16 12:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Musimy w końcu wygrzebać się z tego bagna, w którym się znajdujemy. Na pewno ten tydzień będzie trudny. Będzie mnóstwo gorzkich i mocnych słów do powiedzenia, ale mam nadzieje, że to przyniesie skutek – przyznał tuż po meczu z Ruchem Chorzów (1:2) zawodnik Wisły Kraków, Arkadiusz Głowacki.

Biała Gwiazda po 5. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. Do bezpiecznej strefy tracą w tym momencie jedno "oczko".

W tej chwili nie pamiętamy o tym co było. W głowach tkwi to, co jest. Czego byśmy nie robili, nic nam się nie układa i nic nam nie wychodzi. Nikt z nas nie szuka usprawiedliwienia. To jest tylko nasza wina i mówię to z pełną odpowiedzialnością – powiedział kapitan Wisły Kraków, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Przed nami ciężkie dni. W tamtym sezonie graliśmy radosny futbol i wychodziło to na plus. Prawie zawsze strzelaliśmy o jedną bramkę więcej od rywala, a teraz jest odwrotnie, po naszych meczach cieszą się tylko przeciwnicy – zaznaczył.

Musimy w końcu wygrzebać się z tego bagna, w którym się znajdujemy. Na pewno ten tydzień będzie trudny. Będzie mnóstwo gorzkich i mocnych słów do powiedzenia, ale mam nadzieje, że to przyniesie skutek i z Kielc wrócimy z trzema punktami – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela