betclic

Głowacki: Najgorsze chyba za nami

Ostatnia aktualizacja: 19/03/16 11:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Nie koncentrujemy się na walce o pierwszą ósemkę. Mamy teraz dwa tygodnie przerwy, dopiero po niej zacznie się karuzela i będą dwa mecze, podczas których wszystko się wyjaśni - stwierdził po spotkaniu z Jagiellonią Białystok (5:1) obrońca Wisły Kraków, Arkadiusz Głowacki.

- Wygląda na to, że najgorsze jest już za nami. Mieliśmy swój plan gry, choć oczywiście czerwona kartka pomogła nam w realizacji założeń. Nie chcieliśmy odpuszczać. Byliśmy przez cały czas skoncentrowani, wysoko odbieraliśmy piłkę. Udawało nam się to, co zakładaliśmy. Mam nadzieję, że zdołamy utrzymać taką grę do następnych meczów - stwierdził były reprezentant Polski, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Nie koncentrujemy się na walce o pierwszą ósemkę. Mamy teraz dwa tygodnie przerwy, dopiero po niej zacznie się karuzela i będą dwa mecze, podczas których wszystko się wyjaśni - kontynuował kapitan Białej Gwiazdy.

- W końcu złapaliśmy pewność siebie, swój styl. Nie chcemy być pyszni, bo w piłce wszystko się szybko zmienia, ale te dwa zwycięstwa dają nam dużo pewności, wiele satysfakcji i zadowolenia. Będziemy chodzić teraz uśmiechnięci, a to jest dobry fundament do tego, żeby ciężko pracować - dodał doświadczony defensor.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela