betclic

Głowacki: Najgorsze już za nami

Ostatnia aktualizacja: 23/10/16 13:52, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- Wierzymy, że najgorsze już za nami. Musimy w każdym meczu grać w stu procentach skoncentrowani, by walczyć o pełną pulę. Chcielibyśmy częściej grać ładną piłkę, ale w sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy najważniejsze są punkty” - przyznał po zakończonym starciu z Bruk-Betem Termalicą kapitan Wisły, Arkadiusz Głowacki, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Tracimy w ostatnim czasie mniej bramek, co cieszy i jest zasługą całej drużyny. Jeśli komunikacja na boisku między nami nie jest zakłócona, pokazujemy się w defensywie zawsze z dobrej strony - stwierdził zawodnik Białej Gwiazdy zapytany o postawę obrony w piątkowym spotkaniu.

Przed zawodnikami Wisły we wtorek bardzo istotny mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski przeciwko Lechowi Poznań. Głowacki spodziewa się w nim zaciętej walki o każdy centymetr boiska. - Każde starcie - zarówno ligowe, jak i pucharowe jest dla nas tak samo ważne. Wiemy sporo o Lechu, ale działa to w dwie strony. Moim zdaniem wtorkowy mecz będzie znacznie trudniejszy od tego ostatniego ligowego i będziemy musieli pokazać w nim pełnię naszych możliwości.
Źródło: wislakrakow.com
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 285 dni
Ilość komentarzy: 6265
Oceny: +18187
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
25.10.2016 / 10:06:02
Tak.....wygramolili się z dna tabeli. :)

Tabela