betclic

Głowacki: Nie wybiegajmy za daleko w przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 28/09/16 18:11, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Wisły)

Chojniczanka Chojnice przegrała u siebie z Wisłą Kraków 1:2 w przedostatnim spotkaniu 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski. Mimo korzystnego wyniku, nie bez krytyki podszedł do analizy tego spotkania kapitan krakowian - Arkadiusz Głowacki.

- Myślę, że mecz ten będzie dobrym materiałem do analizy. Na początku nie czuliśmy się najlepiej na boisku, to było widać. Nie mogliśmy szybko przystosować się do przeciwnika i murawy, stąd problemy. Mimo wszystko zdobyliśmy bramkę i myśleliśmy, że wszystko ułoży się po naszej myśli. Tak jednak nie było i wydaje się, że najbardziej pozytywny w tym meczu jest wynik - przyznał stoper krakowian w rozmowie z oficjalną witryną Białej Gwiazdy.

- W drugiej połowie zaczęliśmy grać to, co chcemy grać - odbiór wysoko, atakowanie przeciwnika z futbolówką, zbieranie drugich piłek. Wszystko to, nad czym tak mocno pracowaliśmy przez większość drugiej połowy prawie zaprzepaściliśmy. Teraz należy jak najszybciej powrócić na dobrą drogę i lepszą grę w odbiorze - podkreśla "Głowa".

Obrońca Wisły nie wybiega jeszcze myślami w przyszłość dalej niż do pierwszego odsłony rywalizacji 1/4 Pucharu Polski z Lechem. - Sądzę, ze najlepszą drogą do pucharu jest wygranie kolejnego meczu. Na razie nie wybiegajmy tak bardzo do przodu - podsumował doświadczony defensor.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 286 dni
Ilość komentarzy: 6333
Oceny: +18348
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
01.10.2016 / 08:31:46
Ciekawy mecz więc nas czeka.