Głowacki: Nie wybiegajmy za daleko w przyszłość

ASInfo (kadr z meczu Wisły)
Chojniczanka Chojnice przegrała u siebie z Wisłą Kraków 1:2 w przedostatnim spotkaniu 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski. Mimo korzystnego wyniku, nie bez krytyki podszedł do analizy tego spotkania kapitan krakowian - Arkadiusz Głowacki.

Myślę, że mecz ten będzie dobrym materiałem do analizy. Na początku nie czuliśmy się najlepiej na boisku, to było widać. Nie mogliśmy szybko przystosować się do przeciwnika i murawy, stąd problemy. Mimo wszystko zdobyliśmy bramkę i myśleliśmy, że wszystko ułoży się po naszej myśli. Tak jednak nie było i wydaje się, że najbardziej pozytywny w tym meczu jest wynik -

W drugiej połowie zaczęliśmy grać to, co chcemy grać - odbiór wysoko, atakowanie przeciwnika z futbolówką, zbieranie drugich piłek. Wszystko to, nad czym tak mocno pracowaliśmy przez większość drugiej połowy prawie zaprzepaściliśmy. Teraz należy jak najszybciej powrócić na dobrą drogę i lepszą grę w odbiorze

Sądzę, ze najlepszą drogą do pucharu jest wygranie kolejnego meczu. Na razie nie wybiegajmy tak bardzo do przodu -