betclic

Głowacki: Sytuacja Wisły niewesoła

Ostatnia aktualizacja: 13/02/16 12:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Pechowo tracimy bramkę oraz punkty. Jesteśmy w bardzo niewesołej sytuacji - powiedział po porażce we Wrocławiu ze Śląskiem kapitan Wisły, Arkadiusz Głowacki.

- Przy bramce nie widziałem żebyśmy się z Maćkiem Sadlokiem zderzyli. Widziałem to inaczej. Trudno o komunikację w momencie, gdy piłka jest wrzucona w pole karne i każdy o nią walczy - przyznał defensor pytany o akcję, po której padł gol dla wrocławian.

W spotkaniu tym sędzia Paweł Raczkowski pokazał w sumie aż siedem żółtych kartek, ale "Głowa" nie miał zamiaru krytykować decyzji arbitra. - Trudno mieć pretensje do sędziego, że pokazał kilka żółtych kartek. Być może te faule wyglądały na ciężkie. Trudno mi to oceniać.

- Przyjechaliśmy z postanowieniem żeby wygrać. Pierwsza połowa była w wykonaniu obydwu drużyn słaba. W drugiej byliśmy trochę lepsi, graliśmy lepiej. W momencie w którym straciliśmy bramkę otworzyliśmy się i Śląsk potrafił jeszcze coś zorganizować. Przegrywamy mecz, robi się naprawdę gorąco i tyle. A z nożem na gardle graliśmy już dzisiaj. Każdy powinien zdawać sobie sprawę z sytuacji w tabeli - zakończył Głowacki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela