betclic

Głowacki: Wiemy, że zmierzymy się z dobrym zespołem

Ostatnia aktualizacja: 08/04/16 19:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- Żeby zawsze grać o zwycięstwo i walczyć, niezbędny jest silny charakter. Wydaje mi się, że w tym meczu najważniejsze będą jednak umiejętności i to, jak będziemy potrafili sobie poradzić z boiskowymi emocjami - przyznał na konferencji prasowej przed starciem z Zagłębiem Lubin piłkarz Wisły Kraków, Arkadiusz Głowacki.

Biała Gwiazda po 29. seriach gier plasuje się w tabeli piłkarskiej Ekstraklasy na dziewiątym miejscu. Jak do tej pory zgromadziła ona na swoim koncie trzydzieści pięć punktów. Na chwilę obecną do otwierającej grupę mistrzowską Lechii Gdańsk traci jedno "oczko".

- Żeby zawsze grać o zwycięstwo i walczyć, niezbędny jest silny charakter. Wydaje mi się, że w tym meczu najważniejsze będą jednak umiejętności i to, jak będziemy potrafili sobie poradzić z boiskowymi emocjami - stwierdził kapitan krakowskiej drużyny, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Doszliśmy do takiego momentu, że nie możemy pozwolić sobie na żadną pomyłkę. Musimy na to przygotować nasze głowy - zaznaczył były reprezentant Polski. 

- Postawa rywala nie ma dla nas większego znaczenia. Po pierwszym meczu w Lubinie, który wygraliśmy, byliśmy bardzo niezadowoleni z siebie. Wiedzieliśmy, że to nie wyglądało tak, jak powinno, nawet pomimo wygranej. Teraz wiemy, że mierzymy się z dobrym zespołem. Mamy świadomość, jaka to jest drużyna i jak funkcjonuje - dodał. 
Źródło: as.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!