Godzina gry Koseckiego, lider lepszy od Sandhausen

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Eintracht Brunszwik pokonał u siebie SV Sandhausen 2:1 (0:0) w meczu piątej kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

W zespole gości godzinę występował na boisku Jakub Kosecki. Polaka zastąpił w drugiej połowie Moritz Kuhn.

Dwie minuty później prowadzenie gospodarzom dał Christoffer Nyman, a dwanaście minut po trafieniu Szweda podwyższył Onel Hernandez. Przyjezdni dopiero w doliczonym czasie gry zdobyli za sprawą Richarda Sukuta-Pasu kontaktowego gola, ale na więcej rywali już nie pozwolili.

Dzięki piątej wygranej z rzędu Eintracht z kompletem punktów umocnił się na prowadzeniu w tabeli. Ekipa z Badenii-Wirtembergii natomiast doznała trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i jest dwunasta w klasyfikacji.