betclic

"Goetze nie jest wolny, tylko nieco nieśmiały"

Ostatnia aktualizacja: 08/09/15 20:22, Komentarzy: 1

2
1
Fot. Celso Pupo/Shutterstock

Były trener Bayernu Monachium i zdobywca legendarnego trypletu Jupp Heynckes jest przekonany, że Mario Goetze jest wielkim talentem i ma w sobie to samo, co Toni Kroos. Heynckes wierzy, że Mario może osiągnąć to samo co Toni, jednak musi być bardziej pewny siebie i pokazywać to na boisku. 

- Goetze jest wyjątkowym talentem, największym w niemieckiej piłce, ale mając 23 lata wciąż jest bardzo młody. On nie wydaje się być wolny, tylko nieco nieśmiały - podobnie jak Toni Kroos kilka lat temu. Wystarczy spojrzeć jak pewnym siebie zawodnikiem jest teraz Toni  - mówił były opiekun Bawarczyków. 

- Możliwe, że i on rozwinie się w podobny sposób, ale musi mieć zaufanie własnego trenera. Dostaje je od Joachima Loewa w kadrze i odpłaca się się bardzo dobrymi występami. Moim zdaniem należy dać Mario więcej czasu i cały czas go wspierać tak, żeby jego talent mógł zabłysnąć - zakończył Heynckes.

Goetze występuje w Bayernie od 2013 roku. Dotychczas w barwach aktualnych mistrzów Niemiec rozegrał we wszystkich rozgrywkach 93 mecze, w których strzelił 30 bramek oraz zanotował 20 asyst.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
amsterdam44
Zarejestrowany od: 862 dni
Ilość komentarzy: 339
Oceny: +901
Kibicuje:
Bayern Monachium Górnik Zabrze
08.09.2015 / 20:38:34
raczej wygląda mi na pewnego siebie lekko zarozumiałego Niemca niż Rysia Skromnisia nieśmiałego . skarży się na brak meczów w Monachium był jednym z liderów potężnej borusii a jego statystyki klubowe i reprezentacyjne nie robią z niego biedaczka a raczej przyczajonego Tygrysa niemieckiej piłki