Gol i asysta Koseckiego, zwycięstwo Sandhausen

Trybex/Shutterstock
Piłkarze SV Sandhausen wygrali na wyjeździe z 1. FC Heidenheim 2:2 (2:1) w niedzielnym meczu 23. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Jednym z wyróżniających się zawodników w tym spotkaniu był Jakub Kosecki. Polak otworzył wynik spotkania w drugiej minucie i asystował przy trafieniu Denisa Linsmayera.

Mimo niekorzystnego rezultatu, gospodarze potrafili odwrócić losy meczu. Kontaktowego gola zdobył Arne Feick, a do wyrównania doprowadził Marc Schnatterer, który skutecznie wykorzystał rzut karny.

Jakub Kosecki wyszedł na murawę w pierwszym składzie gości i przebywał na nim nieco ponad godzinę, natomiast Daniel Łukasik zagrał od 38. minuty.

SV Sandhausen zajmuje aktualnie ósme miejsce w tabeli 2. Bundesligi. 1. FC Heidenheim znajduje się natomiast na szóstej pozycji.