Gol i asysta Pawła Wszołka! Polak zapewnił zwycięstwo QPR

mediapictures.pl/Shutterstock
Queens Park Rangers pokonało na wyjeździe Wolverhampton Wanderers 2:1 w 24 kolejce Championship. Bramkę i asystę w tym meczu zanotował Paweł Wszołek.

Goście wyszli na prowadzenie w 53 minucie. Na listę strzelców po podaniu reprezentanta Polski wpisał się Idrissa Sylla. Osiem minut później gospodarze za sprawą Davida Edwardsa doprowadzili do wyrównania. W 87 minucie bramkę na wagę trzech punktów zdobył Paweł Wszołek.

W barwach Queens Park Rangers oprócz Wszołka, zagrał także Ariel Borysiuk. Polak pojawił się na boisku w 68 minucie.

QPR dzięki zwycięstwu przesunęło się na dziewiętnaste miejsce w tabeli - pięć punktów nad strefą spadkową. Wolverhampton z kolei ma w tej chwili 28 punktów i plasuje się na szesnastej pozycji.