Gol Jędrzejczyka, Krasnodar gładko wygrywa z Partizani

Ostatnia aktualizacja: 18/08/16 20:42, Komentarzy: 6

0
6

FK Krasnodar, w składzie którego od początku wystąpił Artur Jędrzejczyk, pokonało w meczu 4. rundy kwalifikacji Ligi Europy Partizani 4:0 (3:0). Polak wpisał się na listę strzelców w 45 minucie. Ponadto w 23. minucie otrzymał żółtą kartkę.

Wynik w 18. minucie otworzył bramką z rzutu karnego Joaozinho. W 27. minucie podwyższył Fedor Smolov, bramkę do szatni zdobył wspomniany Jędrzejczyk, a czwarta, jak się później okazało decydująca bramka, padła po samobójczym trafieniu w 73. minucie Gezima Krasniqi.

Ciężko wyobrazić sobie, aby piłkarze z Krasnodaru nie awansowali do fazy grupowej. Spotkanie rewanżowe rozegrane zostanie w czwartek (25 sierpnia) o godzinie 19:30 w Albanii.