Gol Koseckiego, pewna wygrana Sandhausen

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Piłkarze SV Sandhausen wygrali przed własną publicznością z Karlsruher SC 4:0 (2:0) w niedzielnym spotkaniu 30. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Richard Sukuta-Pasu, który zdobył dwie bramki oraz zanotował asystę. 26-latek wpisał się na listę strzelców w 17. i 68. minucie rywalizacji, a także zaliczył ostatnie podanie przy bramce Thomasa Pledla.

Wynik rywalizacji ustalił Jakub Kosecki. Polak trafił do siatki w 90. minucie gry.

W barwach miejscowych wystąpił także Daniel Łukasik. 25-latek pojawił się na placu gry w 80. minucie.

SV Sandhausen zajmuje aktualnie dziewiąte miejsce w tabeli 2. Bundesligi. Podopieczni Kenana Kocaka mają na swoim koncie 38 punktów, z kolei Karlsruher SC zdobyło do tej pory 22 "oczka" i znajduje się na ostatniej pozycji.