Gol Macieja Rybusa, Terek ograł Lokomotiw

Terek Grozny pokonał u siebie Lokomotiw Moskwa 2:1 (2:1) w drugim niedzielnym spotkaniu 19. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

Na Akhmat-Arena w stolicy Czeczenii prowadzenie dla gości uzyskał już w czwartej minucie gry Aleksandr Samiedow. Radość przyjezdnych nie trwała jednak długo, bowiem niespełna cztery minuty później wyrównał z rzutu karnego Maciej Rybus.

Dwanaście minut przed przerwą niefortunnie piłkę do własnej bramki skierował Brazylijczyk Guilherme i to zdarzenie, jak się później okazało, przesądziło o losach konfrontacji.

Terek dzięki siódmej wygranej w sezonie awansował na szóste miejsce w tabeli. "Parowozy" natomiast doznały piątej porażki w bieżących rozgrywkach i z punktem przewagi nad ekipą z Czeczenii zajmują trzecią pozycję w klasyfikacji.