Gol Teodorczyka, Anderlecht zremisował z FC Eupen

Ostatnia aktualizacja: 21/08/16 17:12, Komentarzy: 3

0
3

Piłkarze Anderlechtu zaledwie zremisowali na wyjeździe w meczu 4. kolejki Jupiler League z FC Eupen 1963 2:2 (1:1). Dla ekipy Les Mauve et Blanc jest to drugi z rzędu podział punktów w bieżącej kampanii.

Na listę strzelców po stronie przyjezdnych wpisywali się odpowiednio w 21. minucie Diego Capel oraz tuż po zmianie stron Łukasz Teodorczyk. Dla byłego gracza Lecha Poznań było to trzecie trafienie w sezonie.

Natomiast bramki dla gospodarzy strzelali Mamadou Sylla i Davy Roef, który w 80. minucie dość niefortunnie skierował futbolówkę do własnej siatki.

RSC Anderlecht po 4. seriach gier plasuje się w tabeli belgijskiej ekstraklasy na drugim miejscu. Z kolei FC Eupen 1963 na tym etapie rywalizacji zajmuje dwunastą lokatę. Liderem na chwilę obecną jest SV Zulte Waregem.