betclic

Gollob: Bilet nie może kosztować tyle, co papierosy

Ostatnia aktualizacja: 04/01/16 10:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

- Bez większego przekonania przystąpiłem do konkursu. Zdawało mi się, że komisja bardziej skłania się ku innym zainteresowanym - przyznał w rozmowie z "Expressem Bydgoskim" Władysław Gollob.

Nowy właściciel Polonii Bydgoszcz zbudował na sezon 2016 zespół składający się głównie z młodych zawodników. Z plastronem "Gryfów" w zmaganiach podzielonej na dwie grupy Nice Polskiej Ligi Żużlowej rywalizować będą Marcin Jędrzejewski, Mikołaj Curyło, Oskar Ajtner-Gollob, Rosjanie Wiktor Kułakow i Andriej Kudriaszow oraz juniorzy Bartosz Bietracki i Karol Jóźwik.

- Zdaję sobie sprawę, że będą porażki. Ale to będzie wartość wtórna. Wypracowałem sobie warsztat instruktorski. Jeżeli w chłopaku jest cokolwiek z woli walki i on poddaje się kształceniu cech zawodniczych, zawsze się udaje zrobić z niego żużlowca - podkreślił ojciec Jacka i Tomka Gollobów.

- Rodzice Jerzego Janowicza, Agnieszki Radwańskiej czy Roberta Kubicy też sporo wydawali w początkowej fazie karier swoich dzieci. Nawet jeżeli ktoś dojeżdża ostatni w wyścigu motocrossowym, to już jest wartościowym "materiałem" - zwraca uwagę sternik "Gryfów", który pragnie przyciągnąć na trybuny liczniejsze grono kibiców.

- Wejściówka na emocje żużlowe nie może kosztować tyle samo, co paczka papierosów. Cena musi być adekwatna do wartości widowiska - dodał Władysław Gollob.

Polonia w pierwszej grupie na zapleczu PGE Ekstraligi będzie walczyć z Kolejarzem Rawicz, Hawi Racing Team Opole, Stalą Rzeszów, Orłem Łódź i Victorią Piła.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!