betclic

Gollob: Chcemy mieć bliski kontakt z Ekstraligą

Ostatnia aktualizacja: 22/03/16 14:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

- Tylko wydatki na administrację ograniczyłem o połowę - wyznał w rozmowie z "Expressem Bydgoskim" Władysław Gollob.

Nowy właściciel Polonii posiedzenia Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Rady Miasta Bydgoszcz opowiadał o pierwszych efektach zmian w klubie znad Brdy.

- Gdy przejmowałem Polonię dług wynosił prawie 5 milionów złotych. Pieniądze wydawano lekką ręką. Teraz to się zmieni - zaznaczył ojciec Tomasza i Jacka, który podkreśla również dobrze przepracowaną zimę przez żużlowców "Gryfów".

- Pod względem fizycznym, co potwierdzają liczne testy, zawodnicy są przygotowani bardzo dobrze. Podobnie jest ze stroną emocjonalno-psychiczną. Zajęcia w okresie zimowym odbywały się sześć, a nawet siedem razy w tygodniu. Były prowadzone przez trzy osoby z tytułem magistra o specjalności teoria treningu sportowego - ujawnił Władysław Gollob, który nie stawia wygórowanych celów przed zespołem prowadzonym przez swojego starszego syna Jacka.

- W najbliższym sezonie chcemy mieć bliski kontakt z zespołami rywalizującymi o awans do ekstraligi. Sprzedaliśmy więcej karnetów niż rok temu o tej porze. Chcemy zbudować więź między zespołem i kibicami - dodał sternik siedmiokrotnych mistrzów Polski.

Polonia Bydgoszcz nowym sezon w Nice Polskiej Lidze Żużlowej rozpocznie 28 marca wyjazdową konfrontacją z Kolejarzem Opole.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!