betclic

Gollob po operacji kręgosłupa: Czekam na poprawę

Ostatnia aktualizacja: 25/09/15 09:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Adaś17, wikicommons

Tomasz Gollob po skomplikowanej operacji kręgosłupa ostrożnie wypowiada się o możliwościach powrotu na żużlowy tor w przyszłym sezonie.

- Jedną rękę miałem praktycznie zdrętwiałą. Istniała obawa, że nie będę mógł nią ruszać - ujawnił mistrz świata z 2010 roku dla "Przeglądu Sportowego".

- Operacja trwała cztery godziny, bo tego typu sprawy wymagają wielkiej precyzji. I trzeba było ją zrobić, bo ból stawał się nie do zniesienia. Dłużej tak nie dało się ani jeździć, ani żyć - podkreślił zawodnik broniący ostatnio barw klubu z Grudziądza.

- Powiedzieliśmy sobie, że po zabiegu dajemy sobie miesiąc na zaleczenie ran. Po tym terminie mój kręgosłup zostanie dokładnie prześwietlony i doktor stwierdzi czy jeszcze trzeba coś robić, czy też możemy zaczynać rehabilitację - zdradził najbardziej utytułowany w historii polski żużlowiec.

- Na razie łykam tabletki i jakoś to leci. Nie mogę za dużo siedzieć, ciągle jakiś ból mi dokucza, ale czekam z utęsknieniem na poprawę. Chciałbym jeszcze trochę pojeździć - podsumował Tomasz Gollob.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!