betclic

Gollob: Niektórzy panicznie szukają miejsca

Ostatnia aktualizacja: 21/12/15 18:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

- Wyjściowy skład ogłosiłem już dawno i tego się trzymajmy. Ja nie mam potrzeby jego uzupełnienia - podkreślił Władysław Gollob w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Nowy właściciel Polonii Bydgoszcz nie boi się ryzyka związanego z tym, że postawił głównie na młodych zawodników. Z plastronem "Gryfów" w roli seniorów w przyszłym sezonie będą rywalizować Andrij Kudriaszow, Wiktor Kułakow, Oskar Ajtner-Gollob, Marcin Jędrzejewski i Mikołaj Curyło.

- Każdego dnia otrzymuję wiele telefonów od zawodników, którzy stracili miejsca w składach także drużyn ekstraligowych. Przez niektórych zaczyna się paniczne szukanie miejsca gdziekolwiek. Byle się zahaczyć - ujawnił sternik klubu z Bydgoszczy.

- Zadeklarowałem, że zbuduję drużynę od podstaw. Nawet kosztem wyniku. To najlepszy kierunek. Jeżeli już armia zaciężna, to interesują mnie uzdolnieni juniorzy i nie na wypożyczenie, ale na stały kontrakt i najlepiej dwuletni - podsumował Gollob senior.

Polonia Bydgoszcz miniony sezon zakończyła na półfinałach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. W dwumeczu o awans do finału "Gryfy" musiały uznać wyższość łotewskiego Lokomotiwu Daugavpils.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!