betclic

Gollob: Trochę to dziwne i szalone

Ostatnia aktualizacja: 07/01/16 09:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

- Zdaję sobie sprawę, że to co się dzieje w I i II lidze to szukanie mniejszego zła, bo prawda jest taka, że nie ma żadnej dobrej recepty na wyjście z obecnej sytuacji - wyznał Władysław Gollob w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Właściciel Polonii Bydgoszcz jest zdegustowany ostatnimi wydarzeniami wokół Nice Polskiej Ligi Żużlowej, która prawdopodobnie nie zostanie jednak podzielona na dwie grupy, po tym jak ten pomysł skrytykował mocno główny sponsor rozgrywek zaplecza PGE Ekstraligi, grożąc wycofaniem swojego wsparcia.

- To co się dzieje, to także kolejna próba podtrzymania dyscypliny przy życiu. Dlatego w pewnym sensie rozumiem to, że GKSŻ stara się uratować ligę w Gnieźnie, Lublinie i Ostrowie - podkreślił ojciec Tomasza i Jacka Gollobów.

- Głównym celem mojej misji w żużlu jest szkolenie, a to łatwiej byłoby realizować przy jednej lidze. Słyszałem, że weto postawiła telewizja, ale pozostaje pytanie czy opłaca nam się spełniać jej wszystkie żądania - argumentuje sternik "Gryfów".

- Trochę to dziwne i szalone, że najpierw głosujemy i wspólnie coś ustanawiamy, a po krótkim czasie okazuje się, że nasze spotkanie miało charakter wyłącznie towarzyski - podsumował Władysław Gollob.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!