betclic

Gollob: Trzeba działać błyskawicznie, inni nie śpią

Ostatnia aktualizacja: 15/09/15 16:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stanisław J. Radziński, wikicommons

Władysław Gollob konsekwentnie dąży do przejęcia Polonii Bydgoszcz. Ojciec Tomasza i Jacka jest jednym z czterech kandydatów do zakupu większościowego pakietu akcji zasłużonego dla polskiego speedwaya klubu znad Brdy.

- Drużyna zajęła dobre czwarte miejsce w pierwszej lidze. Trzeba utrzymać dotychczasowy poziom sportowy - wyznał Gollob senior na łamach "Expressu Bydgoskiego".

- W sklepie czy na ulicy spotykam się z kibicami. Wiem, że mogę liczyć na wsparcie od wielu średnich sponsorów z grupy kibiców. Trzeba zbudować drużynę która w nowym sezonie powalczy o fazę play-off a może i coś więcej. Można to zrobić za mniejsze pieniądze - uważa ojciec indywidualnych mistrzów Polski.

- Mam pomysł na obniżenie kosztów zawodniczych. Na razie nie zdradzę jednak szczegółów by nie ułatwiać zadania innym. Mam nadzieję, że miasto szybko wyłoni nowego właściciela klubu, trzeba działać błyskawicznie, bo inne kluby nie śpią - podsumował Władysław Gollob.

W tegorocznym finale rozgrywek Nice Polskiej Ligi Żużlowej w walce o awans do PGE Ekstraligi spotkają się MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia i Lokomotiv Daugavpils, który w półfinale wyeliminował Polonię Bydgoszcz. Pierwszy mecz odbędzie się w Ostrowie Wlkp.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!