betclic

Gollob zaproszony do kadry w Szklarskiej Porębie

Ostatnia aktualizacja: 09/01/16 08:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Selekcjoner Marek Cieślak powołał Tomasza Golloba na zgrupowanie kadry, które w dniach 24-30 stycznia odbędzie się w Szklarskiej Porębie - poinformowała oficjalna strona reprezentacji Polski.

- Jego obecność to było życzenie prezesa Andrzeja Witkowskiego, z którym w pełni się zgadzam. Prezes uważa, że dopóki Tomasz jeździ to powinien w reprezentacji być. Czy Tomek pojedzie na obóz, to nie wiem. To jego decyzja
- stwierdził Cieślak.

Do Pensjonatu "Orla Skała" przyjadą także seniorzy Krzysztof Buczkowski, Patryk Dudek, Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki, Przemysław Pawlicki, Piotr Protasiewicz i Grzegorz Zengota.

Wyróżnienia otrzymali także juniorzy Adrian Cyfer, Maksym Drabik, Bartosz Zmarzlik, Paweł Przedpełski, Krystian Pieszczek i Kacper Woryna. Ich nominalny opiekun Rafał Dobrucki jest po operacji kolana i przyjedzie tylko na jeden dzień.

Polacy udział w Drużynowym Pucharze Świata 2016 rozpoczną 23 czerwca w półfinałowym turnieju w duńskim Vojens. Oprócz gospodarzy imprezy wezmą w niej udział także reprezentacje Rosji i Czech. Baraż i finał DPŚ 2016 zaplanowano odpowiednio na 29 i 30 lipca w brytyjskim Manchesterze.

(za polskizuzel.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!