Górnik zremisował z Cracovią, Lech spadł na ostatnie miejsce w tabeli

Ostatnia aktualizacja: 31/07/16 17:56, Komentarzy: 0

0
0

Górnik Łęczna zremisował z Cracovią 0:0 w meczu 3.kolejki LOTTO Ekstraklasy rozegranym na stadionie w Lublinie.

To pierwszy punkt zdobyty przez zespół Andrzej Rybarskiego w tym sezonie. W poprzednich dwóch spotkaniach jego podopieczni przegrali po 1:2 z Lechią Gdańsk oraz Ruchem Chorzów. Górnik zajmuje 14. pozycję w tabeli. Drużyna Jacka Zielińskiego jest natomiast na 7. lokacie z czterema "oczkami" na koncie.

Remis w meczu Górnika z Cracovią oznacza, że na ostatnie - szesnaste miejsce w tabeli - osunął się poznański Lech.

****

Ciekawostka meczu: W 48. minucie sędzia Jarosław Przybył z Kluczborka przerwał spotkanie. Na stadionie w Lublinie była ogromna ulewa oraz burza i obie drużyny udały się na kilka minut do swoich szatni. Gra została wznowiona, ale na murawie było tyle wody, że piłkarze mieli spore problemy z przeprowadzaniem składnych akcji.