betclic

GP Wielkiej Brytanii kolejne pięć lat w Cardiff

Ostatnia aktualizacja: 21/09/16 06:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Grand Prix Wielkiej Brytanii kolejne pięć lat będzie odbywać się w Cardiff - poinformowała oficjalna strona Speedway Grand Prix.

Nowa umowa organizatorów cyklu z władzami stolicy Walii została zawarta do 2021 roku. W przyszłym zawody na Principality Stadium zaplanowano na 22 lipca.

- GP Wielkiej Brytanii jest prawdziwym klejnotem w koronie naszej dyscypliny sportu. Nie mamy wątpliwości, że Principality Stadium to perfekcyjne miejsce do takich zawodów - przyznał Torben Olsen, dyrektor zarządzający BSI Speedway.

- Fani czarnego sportu co roku zbierają się w Cardiff i tworzą atmosferę karnawału, ciesząc się jazdą najlepszych żużlowców świata pod dachem tego wspaniałego obiektu - kontynuował Duńczyk.

- Jestem przekonany, że Tai Woffinden w przyszłym roku powalczy o swoje pierwsze w karierze zwycięstwo przed własną publicznością, choć wygrana w Cardiff jest marzeniem wszystkich jego silnych konkurentów w cyklu. Cieszymy się, że nasza wieloletnia współpraca z walijskim rządem będzie kontynuowana - dodał Olsen.

(za speedwaygp.com)
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!