betclic

Gracz Cracovii: Nie byliśmy drużyną, która bardzo potrzebowałaby przerwy

Ostatnia aktualizacja: 11/10/16 15:09, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Ten tydzień jest trochę krótszy, bo już w piątek gramy mecz z Wisłą Płock. Jesteśmy już wszyscy skoncentrowani na tym spotkaniu. Na pewno przećwiczymy jeszcze parę wariantów, przygotujemy się zarówno mentalnie, jak i fizycznie – stwierdził ostatnio zawodnik Cracovii, Piotr Polczak. 

30-latek w bieżącym sezonie LOTTO Ekstraklasy rozegrał jak do tej pory dziewięć meczów. Dodatkowo do swojego dorobku statystycznego dołożył jeden występ w kwalifikacjach Ligi Europy przeciwko Shkendija Tetovo. 

Ubiegłotygodniowe zgrupowanie było krótkie, ale dość treściwe. Myślę, że wypełniliśmy wszystkie założenia do maksimum. Pogoda nie pozwalała nam, by trenować za dużo na zewnątrz, jednak wykorzystaliśmy to, by wziąć udział w innych zajęciach, typu fitness czy innych zabawach, które scalają drużynę – przyznał Piotr Polczak, cytowany przez "cracovia.pl".

Ze względu na nasz ostatni wynik, ale zawsze trzeba dbać o dobrą atmosferę w drużynie, relacje między zawodnikami, a w tym zgrupowanie na pewno nam pomogło – zaznaczył.

Ten tydzień jest trochę krótszy, bo już w piątek gramy mecz z Wisłą Płock. Jesteśmy już wszyscy skoncentrowani na tym spotkaniu. Na pewno przećwiczymy jeszcze parę wariantów, przygotujemy się zarówno mentalnie, jak i fizycznie do meczu – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 286 dni
Ilość komentarzy: 6314
Oceny: +18268
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
13.10.2016 / 12:51:30
Wszystko zapięte na ostatni guzik. Można zaczynać. :)

Tabela