betclic

Gracz Górnika: Musimy strzelać bramki

Ostatnia aktualizacja: 17/04/16 10:50, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Ostatnim piłkarzem Górnika, który strzelił bramkę Wiśle na jej stadionie jest Roman Gergel. W inauguracyjnym meczu sezonu 2015/16 Słowak przyczynił się do cennego dla swojej ekipy remisu. - Teraz remis nic nam nie daje, liczy się tylko zwycięstwo - zaznacza skrzydłowy w rozmowie z oficjalną stroną zabrzan.

- Wisła to bardzo dobry zespół, przede wszystkim dobrze ułożony technicznie, potrafiący grać piłką. Jej gra jest poukładana, mają w składzie bardzo dobrych piłkarzy. Ale i my mamy niezłych zawodników, tylko musimy na boisku pokazać, że potrafimy wygrywać - wyznał Gergel pytany o atuty krakowian.

- Ciężko mi powiedzieć, jak zareagują gracze Wisły, czy to, że nie grają o puchary odbije się na ich psychice, koncentracji. Dla mnie najważniejsza jest nasza postawa na boisku. Niezależnie od tego, w jakiej dyspozycji będzie Biała Gwiazda, my musimy wyjść na boisko niezwykle skoncentrowani i zagrać swoją piłką. W porównaniu do poprzednich spotkań, musimy przede wszystkim strzelać bramki. Inaczej nie wygra się meczu - zauważył skrzydłowy Górnika.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
zks
Zarejestrowany od: 800 dni
Ilość komentarzy: 87
Oceny: +131
Kibicuje:
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Ajax Amsterdam
17.04.2016 / 11:39:31
oj będzie ciężko wygrać z wisłą

Tabela