betclic

Gracz Jagi: Mogliśmy dobić Lecha

Ostatnia aktualizacja: 30/07/16 23:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Najważniejsze, że udało nam się wygrać ten mecz i zabieramy z tego ciężkiego terenu trzy punkty do Białegostoku – mówił po zwycięstwie z Lechem Poznań pomocnik Jagiellonii, Taras Romanczuk cytowany przez oficjalną stronę ekipy z Podlasia.

- W drugiej połowie było ciężko. Lech od początku nas przycisnął, ale my wytrzymaliśmy ten nacisk i zdobyliśmy bramkę, po której grało nam się łatwiej. Mogliśmy grać z kontrataku, a po chwili był rzut karny po ewidentnym zagraniu ręką zawodnika gospodarzy. Mogliśmy jeszcze dobić Lecha, bo w końcówce Przemek trafił w poprzeczkę. Dzisiaj w Poznaniu grała prawdziwa drużyna i mamy trzy punkty. Dziękuję kibicom, że przejechali tak długą drogę, aby być dzisiaj z nami. Wielka chwała im za to – kontynuował Ukrainiec, który nie zgodził się, że przed przerwą to zespół Lecha miał przewagę na boisku.

- W pierwszej części gry była przede wszystkim walka w środku pola. My nie stworzyliśmy sobie sytuacji, ale Lech też ich nie miał. Przed przerwą mecz był bardzo wyrównany, ale najważniejszy teraz jest wynik. O meczu prędzej czy później się zapomni, a wynik zostaje w pamięci na długo – tłumaczył Romanczuk, który nie potrafił wytypować jednego bohatera piątkowego pojedynku po stronie Żółto-Czerwonych.

- Marian i Kosta będą musieli podzielić się tą nagrodą. W przypadku Kosty, to myślę, że w drugiej kolejce z rzędu zostanie wybrany MVP kolejki – zakończył niespełna 25-letni zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela