betclic

Gracz Jagiellonii: Mam nadzieję, że będę gotowy na mecz z Wisłą

Ostatnia aktualizacja: 06/09/16 17:57, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

W niedzielnym spotkaniu Litwy ze Słowenią pięknego gola strzelił zawodnik Jagiellonii – Fedor Cernych. Nasz napastnik w rozmowie z oficjalną witryną ekipy z Podlasia opowiedział, jak z jego perspektywy wyglądała ta bramka oraz o nastrojach po tej potyczce w litewskim zespole.

- Na gorąco niedosyt był spory. Zawsze boli, kiedy traci się decydującą bramkę w ostatnich minutach meczu. W szatni powiedzieliśmy sobie jednak, że nie możemy spuszczać głów, tylko patrzeć przed siebie, bo już w październiku czekają nas kolejne wyzwania. Dzisiaj, już po chłodnej analizie muszę przyznać, że ten remis był jednak sprawiedliwy. Słoweńcy mieli sporo okazji, a pech chciał, że decydujący gol padł w czasie doliczonym do drugiej połowy – analizuje Cernych.

Wcześniej Fedor popisał się pięknym uderzeniem. - Mając piłkę przy nodze chciałem ją najpierw odegrać do jednego z kolegów, ale nikt nie pokazał mi się na pozycji. Dlatego zdecydowałem się na strzał i jakoś wpadło. Gol sprawił mi więcej radości, ponieważ nie strzelam zbyt często zza linii pola karnego. Szkoda tylko, że to trafienie dało nam tylko punkt – mówi napastnik cytowany przez jagiellonia.pl. 

W pojedynku tym piłkarz trochę ucierpiał, w efekcie musiał zejść z boiska przed końcowym gwizdkiem. - Najbardziej ucierpiały moje żebra, „dostałem” trzy razy w ciągu pięciu minut. W pewnym momencie mnie „zatkało” i poprosiłem o zmianę. Na szczęście zdjęcie nie wykazało żadnego złamania. Mam nadzieję, że na Wisłę będę gotowy w stu procentach – zakończył snajper.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 7194
Oceny: +20371
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
10.09.2016 / 09:10:59
To się kuruj.

Tabela