betclic

Gracz Jagiellonii: Trzeba zacisnąć zęby i zasuwać

Ostatnia aktualizacja: 25/06/16 14:57, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- Nie ma co gadać, trzeba zacisnąć zęby i zasuwać – mówił po pierwszym treningu w Radenci doświadczony pomocnik Jagiellonii Białystok, Konstantin Vassiljev.

Zawodnik w trakcie swojej długiej piłkarskiej kariery widział i trenował już na wielu obiektach piłkarskich. Jego zdaniem warunki, jakie nasza drużyna zastała w Słowenii są bardzo dobre i pozwalają skupić się na ciężkiej pracy. - Przede wszystkim mamy bardzo dobre boisko, oby taki stan rzeczy utrzymał się przez cały nasz pobyt. Murawa jest naprawdę dobrej jakości, aż chce się trenować. Boisko to jednak nie wszystko, miejsce, w którym się zatrzymaliśmy również spełnia wszystkie wymagania. Możemy spokojnie przygotowywać się do nowego sezonu – tłumaczył Vassiljev w rozmowie z oficjalną witryną białostoczan. 

- Początki przygotowań zawsze są trudne. Do tego dochodzą jeszcze dalekie podróże, a tych w ostatnim czasie trochę odbyłem. Organizm przez to jest troszeczkę zmęczony. To jednak nie jest problem, jeśli będzie zdrowie i obejdzie się bez kontuzji, to z pewnością dobrze się przygotujemy – dodał. 

Początek dnia był poświęcony na dodatkową regenerację po podróży. Później jednak nikt już nie miał taryfy ulgowej. - Mimo tego, że nie mieliśmy porannego treningu to lekko nie było, ani my, ani druga grupa dziś nie odpoczywała. My biegaliśmy, a oni mieli małe gry na dużej intensywności. Nasza grupa ma swój plan, tamta swój. Wszyscy realizujemy swoje zadania tak, aby na początku sezonu być na tym samym poziomie, by być przygotowanym w jednakowym stopniu – zakończył doświadczony estoński pomocnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Ryba3
Zarejestrowany od: 1679 dni
Ilość komentarzy: 1716
Oceny: +10107
Kibicuje:
RSC Anderlecht Hull City Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
25.06.2016 / 18:18:08
Najlepszy technicznie zawodnik Jagiellonii.
Mistrz podań.

Tabela